top of page

Січень 2019 Необхідність віртуалізації у освіті (Модернізація та наукові дослідження: парадигма інноваційного розвитку суспільства і технологій: Матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції(м. Київ, 25–26 січня 2019 р.) / УДК 001(063):378.4 (Укр)/ББК 72я43/М74ГО «Інститут інноваційної освіти»; Науково-навчальний центр прикладної інформатики НАН України. – Київ : ГО «Інститут інноваційної освіти», 2019. – 216 c.) Переглянути сертифікат

Січень 2016  ІТ- технології - засіб підвищення кваліфікації і досягнення високих спортивних результатів зусиллями фахівців і вчених (з матеріалів ХХХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції  «НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ», Київ Науково-видавничий центр «ЛАБОРАТОРІЯ ДУМКИ» 2016 - зареєстрована в системі державної бібліографії ISBN 978-617-7284-56-6). Переглянути  сертифікат.

 

Грудень 2015        Інформаційні технології як один із засібів  досягнення високих  спортивних результатів (з матеріалів Х науково-теоретичної конференції «Внесок ВНЗ України в підготовку спортсменів високого класу та пропаганду олімпійського руху», ДКФВ). Переглянути сертифікат, презентацію.

 

Вересень 2015   Впровадження віртуалізації в  ІТ-інфраструктуру як одної з інноваційних технологій використання (з матеріалів XVIII Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Проблеми та перспективи розвитку науки на початку третього тисячоліття у країнах Європи та Азії», Переяслів-Хмельницький). Переглянути сертифікат.

 

Травень 2015     Проблеми віртуалізації (з матеріалів конференції «Комп'ютерні та інформаційні технології: інновації, практичне використання», ДЕТ). Переглянути диплом, презентацію.

 

Жовтень 2014   Було б бажання – реалізуватися можна... (з матеріалів ІХ науково-теоретичної конференції «Легенди олімпійського спорту», ДКФВ). Переглянути сертифікат презентацію.                                

Проблема педагогічного дослідження: «ВПРОВАДЖЕННЯ ВІРТУАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС»
Наукові статті

- Клод Бернар -

«Радість відкриття, безумовно, найяскравіше, що може випробувати розум»

ПУБЛІКАЦІЇ

Інформаційні технології внесли в життя сучасного суспільства безліч корисних і цікавих речей. Щодня винахідливі й талановиті люди вигадують усе нові й нові способи використання комп'ютерів як ефективних інструментів виробництва, розваг та співробітництва. Безліч різних програмних і апаратних засобів, технологій і сервісів дозволяють нам щодня підвищувати зручність і швидкість роботи з інформацією. Усе складніше й складніше виділити з потоку технологій дійсно дієві й навчитися застосовувати їх з максимальною користю. Підвищений інтерес до комп'ютерних технологій віртуалізації в даний час не випадковий. Обчислювальна потужність теперішніх процесорів швидко зростає, і питання навіть не в тому, на що цю потужність витрачати, а в тому, що краще дозволяє реалізувати багатющий потенціал ідей віртуалізації операційних систем і додатків, виводячи зручність користування комп'ютером на новий якісний рівень. Технології віртуалізації стають одним з ключових компонентів (у тому числі, і маркетингових) у новітніх процесорах Intel і AMD, в операційних системах від Microsoft і ряду інших компаній. 

Тому далі йтиме мова про ще одну неймовірно перспективну і по-справжньому ефективну технологію, яка стрімко увірвалася у світ комп'ютерів – технології віртуалізації.

 

bottom of page